רשימת מדריכים

רשימת מדריכי החוגים:
טניס - ארז שנקר      טלפון: 0507657644
מאמן טניס בכיר, מנוסה ומוסמך ממכון וינגייט. החוג מיועד לבנים, בנות ומבוגרים מגילאי 6 ומעלה למתחילים ומתקדמים. קבוצות המתחילים לומדות את יסודות הטניס, טכניקות משחק ושיפור הקורדינציה. קבוצות מתקדמים מתקדמות בשיפור אלמנטים במשחק.    החוג מתקיים בימים  א', ד' בין השעות 16:00-22:00. 

אלה במה - אלה סבוטין       טלפון:0548083784
בעלת נסיון של 11 שנים בהוראת מחול , מורה לחנוך גופני ומחול במשרד החינוך , בעלת תעודת R.A.D.
פעילות החוג ימים לפי קבוצות גיל א-ה.

ספינינג, אימון מחזורי, trx           טלפון: 086517582
חוג ספינינג בהדרכת שגית נח מתקיים בימים א', ד' בין השעות 20:00-21:00 ימי שישי בין השעות 08:00-09:00.
חוג אימון מחזורי בהדרכת שגית נח מתקיים בימי חמישי בין השעות 20:00-21:00.
חוג trx בהדרכת יורם דניאל מתקיים ביום שלישי בין השעות 19:30-20:30.


פילאטיס - לובה       טלפון: 0544745923
מדריכת פילאטיס .בעלת תאר ראשון בחינוך גופני של וינגייט. התמחויות בפעילויות לנשים , גיל הזהב , התעמלות רפואית. 
החוג מתקיים בימים א', ד' בין השעות 19:30-20:30.


יוגה - טל סקאלי         טלפון: 0546206645
מורה מוסמך ליוגה בשיטת סטיאננדה (יוגה אינטגרטיבית) משנת 2004 בעל דיפלומה מאת אוני' bihar school of yoga"", בשיעורים דגש על: פיתוח חוזק וגמישות פיזית ומחשבתית, ריכוז ואיזון שיטת סטיאננדה ייחודית במבנה השיעור ובטכניקות המדיטציה וההרפיה. 
החוג מתקיים בימי שני בין השעות 10:00-11:30 ובימי חמישי בין השעות 08:30-10:00.


יוגולאטיס, ארובי במים - בריגיט דוד   טלפון: 0502034240
בוגרת מכללת קיי בעלת תואר שני בתרפיה בתנועה, מדריכה אירובית ופילאטיס. מפעילת חוג התעמלות במים. 
החוג מתקיים בימים ב', ד' בין השעות 07:45-08:45 ובימים ב', ה' בין השעות 08:00-09:00.

לימוד שחייה - ערן תומר    טלפון: 0503717319
מורה לחינוך גופני בעבר, בוגר בית הספר למאמנים בוינגייט, מדריך שחיה. לימוד פרטני לשיעורי שחיה: לפי צרכי התלמיד לו"ז גמיש.

טריאלתון, אקוואטלון בהדרכת איתי קליפר             טלפון: 0526352667
חוגי שחייה וטריאתלון (שחייה, אופניים, ריצה) במיתר! 
צוות הדרכה ותיק ומנוסה! 
קבוצות ושיעורים פרטיים לילדים, נוער ובוגרים. 
החוג מתקיים בימי א' בין השעןת 14:00-18:30, בימי ב', ג', ה' בין השעות 14:00-19:00, בימי ד' בין השעות 14:00-17:00, בימי ו' בין השעות 12"30-14:00 ובימי ב', ד' בין השעות 05:15-06:30.
 
אפשרות הרשמה גם לענפים בודדים כגון שחייה בלבד או אופניים בלבד.
 

פעילות פטנק - אין מדריך
פטנק - הספורט משלב טקטיקה, יכולות חשיבה וקואורדינציה והוא אחד מענפי הספורט הבודדים בהם רשאים גברים ונשים להתחרות בצוותא באותה קבוצה או זה-מול-זה.


קראטה - מוטי אשכנזי 0523415698 
החוג מתקיים בימים ב', ה' בין השעות 16:00-22:00 ובימי ג' בין השעות 20:00-22:00.



קרב מגע בהדרכת מוטי ביטן 0528089177
החוג מתקיים בימים ב', ה' בין השעות 16:30-21:00 


 

אפיק פרסום בניית אתרים